A webáruház nem létezhet jó fotók nélkül. Ha rossz a fotó, ne csodálkozzunk azon, ha nincs konverzió, vagyis nem vásárolnak. A webshopban azonban folyamatosan változik a termékkínálat, új termékek jönnek be, amiket folyamatosan kell fotózni. Ideális megoldás, ha erre profi fotóst tudunk találni, de egy nagy webáruház esetében, ahol ezres nagyságrendben találhatók a termékek, a profi fotós munkadíja milliós összegre is rúghat, amit a legtöbb kisebb webshop nem tud kitermelni. Mi lehet a megoldás?
A Fotózás alapfokon tréning tematikája
Tréning tudnivalók
Jelentkezés a tréningre
A tréninget csoportok jelentkezésekor tartjuk saját helyszínünkön, vagy kihelyezett formában. Egyedi árajánlatért keressen bennünket elérhetőségeinken!
Fotózás és képszerkesztés tréningünk teljesen kezdőknek készült, indításként, iránymutatásként. Kezdő fotósoknak, akik sokszor még azt sem látják meg pontosan, miért is nem jók azok a képek, amelyeket feltöltöttek a webshopjukba. Azokhoz is szólunk, akik valamit már sejtenek, látják, hogy az ő képeik nem annyira szépek, mint a profi webáruházakban, de nem igazán tudják, mi a hiba. Tanácsokat és gyakorlati tippeket adunk, amivel elkezdhetik a tárgyfotózás tanulását, és csiszolhatnak képeik minőségén. A legegyszerűbb szinten érintjük a képszerkesztést, a képek leméretezését, amik nagyon fontosak a webáruház teljes tárhelyméretének alacsonyan tartásához és az oldal letöltési sebesség növelésén. A webshop készítő szempontjából járjuk körül a kérdést, hiszen nem tudunk kibújni a bőrünkből. (Fotóink megnézhetők itt: foto.sikermarketing.hu) A képszerkesztés alapoknál elmagyarázzuk, mi a különbség a pixel és a dpi között. Hogyan kell kivágni a képből? Hogyan kell méretre vágni és hogyan kell 4 MB-os képből 120 kB-ot készíteni. Mindezeket Photoshop nélkül!